Elumni Elektro AS (Elfag Harstad)
Ikke redaksjonelt vurdert av Bestpris - Be om vurderingElektrikerbedrift i Harstad med 22 ansatte. Utfører installasjoner innen bygg, anlegg, bolig, hytte og oppdrettsnæring siden 1995.
Få de beste tilbudene fra elektrikere i Harstad
Motta tilbud fra kvalitetssikrede elektrikere og velg den som passer best.
Få gratis tilbudOm Elumni Elektro AS (Elfag Harstad)
Elumni Elektro AS er en Elfag-tilknyttet elektrikerbedrift med 22 medarbeidere i Harstad. Bedriften ble etablert i 1995 og utfører elektriske installasjoner for privatpersoner, næringsliv og offentlige oppdragsgivere.
Sammenlign tilbud fra seriøse elektrikere i Harstad
Gratis og uforpliktende. Få svar raskt.
Få gratis tilbudElumni Elektro AS tilbyr elektriske installasjoner innen flere kategorier. Bedriften dekker alt fra nybygg og ombygging til service og vedlikehold for både private og næringskunder.
Tjenester og fagområder
- Prosjektering og installasjon i nybygg – sterkstrøm, svakstrøm, tele- og datakommunikasjon
- Ombygging og rehabilitering av eksisterende elektriske anlegg
- Alarmanlegg – brannvarsling og innbruddsalarm
- Solcelleanlegg
- Enøk-tiltak – energieffektivisering og skjult varme i gulv eller tak
- Svakstrøm og fiber – spredenett for tele/data og antenneanlegg
- Lysanlegg etter kundens ønsker
- Internkontroll med serviceavtaler
Bedriften stiller med servicebiler bemannet med erfarne montører. I tillegg tilbyr de rådgivning knyttet til elektriske installasjoner.
Installasjoner for oppdrettsnæringen
Elumni Elektro utfører også elektriske installasjoner rettet mot oppdrettsnæringen. Dette er et eget tjenesteområde i tillegg til bygg, anlegg, bolig og hytte.
Dekningsområde
Bedriften holder til i Margrethe Jørgensens vei 12 i Harstad og betjener Harstad og omegn. Referanseprosjekter viser at de også har utført oppdrag i blant annet Kautokeino, Lødingen, Tromsø, Vadsø, Andselv, Bø kommune, Storslett og Kvæfjord.
Referanseprosjekter
Elumni Elektro har gjennomført oppdrag for flere store oppdragsgivere innen offentlig og privat sektor. Listen over referanser gir et bilde av bedriftens kapasitet og bredde.
Boligprosjekter
- Trondenes Boligpark – 27 leiligheter for byggherre PEAB Nilsen & Haukland
- Strømbygget Harstad – 24 leiligheter for byggherre Harstadbygg AS
- Senteret borettslag – 12 leiligheter for byggherre Bonord
Helse og omsorg
- Bergseng bo- og servicesenter – sterkstrøm, svakstrøm og tele/datakommunikasjon
- Kveldsol aldershjem – ombygging og rehabilitering
- Husby sykehjem – nybygg på Borkenes
- Bøheimen Sykehjem i Bø kommune
- Universitetssykehuset Nord-Norge HF, Senter for psykisk helse, Storslett
Skoler
- Samisk høyskole Kautokeino – sterkstrøm, svakstrøm, tele/data og EIB-anlegg
- Borkenes barne- og ungdomsskole
- Skånland sentralskole
- Seljestad barneskole
- Lødingen videregående skole
Forsvaret
- Trondenes Øvingssenter, R.O.S. – kjøkken- og messebygg med sterkstrøm, svakstrøm og tele/data
- Forsvarsbygg kundesenter i Harstad
- Setermoen forvaltningsbygg og ledelsesbygg L2
- Andøya flystasjon – kjøkken/messebygg
Næringsbygg
- Harstad Sparebank – ombygging og rehabilitering
- Rema 1000 – nybygg i Lødingen, Tromsø, Bergseng, Vadsø og Andselv
- Torvet Tannlegesenter i Harstad
Vedlikeholdsavtaler
Bedriften har løpende vedlikeholdsavtaler med blant annet Forsvarsbygg, Kvæfjord kommune og Troms fylkeskommune.
Organisasjon og kompetanse
Elumni Elektro har totalt 22 medarbeidere. Teamet består av daglig leder og installatør, saksbehandler, serviceleder, kontorleder, elektrikere og lærlinger.
Bedriften ble etablert i 1995 under navnet «El. entreprenør Arne H. Johansen AS». Det gir over 29 års drift innen elektrobransjen. Flere av de ansatte har lang praksis og bred erfaringsbakgrunn.
Kompetanseheving er prioritert gjennom kurs og oppdatering av de ansatte. Bedriften er medlem av Opplæringskontoret for El-fag og tar årlig inn lærlinger på kontrakt. Per i dag har de fire lærlinger i bedriften.
Sertifiseringer og medlemskap
- Elfag-kjeden – medlem av landets største elektrokjede
- Miljøfyrtårn-sertifisert – med etablert miljøledelsessystem og årlig klima- og miljørapportering
- Opplæringskontoret for El-fag – lærebedrift med årlig inntak av lærlinger
Miljøfyrtårn-sertifiseringen innebærer konkrete krav innen arbeidsmiljø, energiledelse, transport, avfallshåndtering og innkjøp. Bedriften leverer årlig klima- og miljørapport.
Informasjonen er basert på offentlig tilgjengelige kilder og bedriftens egne opplysninger. Denne oppføringen er ikke redaksjonelt vurdert av Bestpris
Kontaktinformasjon
DSB
Elumni Elektro AS (Elfag Harstad) er bekreftet registrert i Elvirksomhetsregisteret (DSB).
Org.nr
976550552
DSB ID
1051
Antall ansatte
11-15
Faglig ansvarlig
TERJE NILSEN, JON HARALD EKMAN, BÅRD THORE MIKALSEN
Åpningstider
| mandag | 07:30–16:00 |
| tirsdag | 07:30–16:00 |
| onsdag | 07:30–16:00 |
| torsdag | 07:30–16:00 |
| fredag | 07:30–15:00 |
| lørdag | Stengt |
| søndag | Stengt |