Om Irmis Service AS
Irmis Service AS er en snekker- og tømrerbedrift i Bergen. Bedriften jobber mest med rehabilitering og vedlikehold av bygninger, både inne og ute. Kundene er privatpersoner og bedrifter, og firmaet har 4,9 av 5 i snitt på Google.
Passer best for: Private og bedrifter i Bergen som skal rehabilitere bygg eller lage uteområder.
Arbeidet handler i stor grad om å sette i stand og ta vare på eksisterende bygninger. Oppdragene gjelder både inne i huset og på utsiden.
Bedriften tar også jobber som går utover vanlig snekring, som maling og murerarbeid. Dermed kan flere deler av et prosjekt gjøres av samme firma.
Les hele beskrivelsen av Irmis Service AS
Innvendig arbeid
Inne i boliger og lokaler utfører Irmis Service AS blant annet disse jobbene:
- Gulv: arbeid med nye og eksisterende gulv.
- Himling: det vil si taket inne i et rom.
- Listing: montering av lister rundt gulv, dører og vinduer.
- Kjøkkenmontering: oppsett av nye kjøkken.
- Dører og vinduer: montering og utskifting.
- Maling: overflatebehandling av vegger og treverk.
Utvendig arbeid
På utsiden av bygninger jobber bedriften med tak, fasade og vinduer. Fasaden er husets yttervegger, og arbeid her kan gjelde både kledning og maling.
- Tak: arbeid på takkonstruksjon og tekking.
- Fasade: utbedring og fornying av yttervegger.
- Plating: det vil si kledning med plater.
- Utvendige dører og vinduer: montering og utskifting.
Hagestuer, terrasser og balkonger
Hagestuer og uteområder er et av områdene bedriften spesialiserer seg på. En hagestue er et lyst rom med store glassflater som bygges inntil huset.
Irmis Service AS bygger også terrasser og balkonger. Slike jobber kan kreve forskaling, altså formen som betong støpes i, og bedriften tar dette arbeidet selv.
Murerarbeid inngår også i uteprosjektene. Det kan for eksempel gjelde fundamenter og murer rundt terrassen.
Strekktak i Bergen
Bedriften leverer strekktak i Bergen og omegn. Et strekktak er en duk som spennes opp under det gamle taket inne i et rom.
Løsningen gir en ny og jevn takflate uten at det gamle taket må rives. Irmis Service AS legger vekt på at et strekktak kan monteres raskt.
Dekningsområde og kundegrupper
Irmis Service AS holder til i Bergen og tar oppdrag i Bergen og omegn. Kundene er både privatpersoner og bedrifter.
For private gjelder det ofte oppussing, vedlikehold og nye uteområder. For bedrifter kan det gjelde rehabilitering av lokaler og bygg.
Arbeidsmåte og prosess
Prosjektene følger en fast prosess med planlegging før arbeidet starter. Bedriften tilbyr også prosjektering, det vil si tegninger og beregninger som viser hvordan jobben skal gjøres.
Underveis holder bedriften løpende kontakt med kunden. Målet er at kunden vet hva som skjer gjennom hele prosjektet.
Verdier bedriften legger vekt på
- God service
- Kvalitet i arbeidet
- Kreativitet i løsningene
- Pålitelighet
- Gode priser
Omtaler og eksempler på arbeid
Irmis Service AS har en snittkarakter på 4,9 av 5 på Google. Karakteren bygger på 13 omtaler.
Bedriften deler bilder og videoer av pågående og ferdige prosjekter på Facebook. Der kan interesserte se eksempler på arbeid de har utført.
Opplysningene er hentet fra offentlige kilder og bedriftens eget nettsted, sist oppdatert . Oppføringen er ikke verifisert av Best Pris.
Tjenester og spesialområder
Omtaler
4,9
4,9 av 5 basert på 13 omtaler på Google. Les omtalene på Google
Best Pris henter vurderingen fra Google og aggregerer den ikke. Irmis Service AS har ingen omtaler skrevet på Best Pris ennå.
Spørsmål og svar om Irmis Service AS
Svarene er satt sammen av Best Pris fra bedriftens eget nettsted og offentlige kilder.